مرکز آموزش نیرا سیستم با هدف گسترش دانش و ارتقای سطح علمی و مهارتی مهندسین و دانشجویان رشته های فنی و مهندسی برق و الکترونیک در سال 1389 راه اندازي گرديد . در زمان تاسیس نیراسیستم آموزشگاه ها و موسسات انگشت شماری در این حوزه فعالیت می کردند و یکی از بزرگترین چالش های پیش روی مخاطبین این موسسات عدم یادگیری مهارت ها به صورت عملی و واقعی بود .

درباره نیراسیستم

تیم مدیریت نیراسیستم با توجه به این مسئله و با رویکرد ایجاد تحول و تغییر در حوزه آموزش های عملی مهندسی برق تصمیم به ایجاد مرکز آموزش گرفت و در این سال ها همواره در تلاش بودیم تا بستری مناسب برای رشد و پیشرفت دانشجویان فراهم کنیم تا شاهد موفقیت های هرچه بیشتر ایران عزیزمان در عرصه صنعت باشیم.

مرکز آموزش نیراسیستم مجموعه ای است که بر اساس نیاز بازارکار اقدام به تعریف دوره های آموزشی می نماید و با تعامل مناسبی که با صنعت ایجاد نموده است همواره در این زمینه پیشتاز بوده و مهارت های به روز دنیا را جهت آموزش ارائه نموده است .

درباره نیراسیستم

نحوه‌ی آموزش دانشجویان در این مرکز به شکل کلاسهای کارگاهی و تجربی است و به گونه ای است که دانشجویان در پایان دوره خواهند توانست در زمینه مورد نظر ، تخصص لازم را برای فعالیت در محیط های صنعتی و ورود به بازارکار کسب نمایند .

با توجه به تاکید نیراسیستم مبنی بر آموزش عملی و یادگیری مهارت های فنی به صورت کاملا تجربی همواره تلاش کرده ایم بهترین امکانات آموزشی و سخت افزارهای مورد نیاز دوره های آموزشی را تامین کنیم و در این راه با بهره گیری از تجربیات مهندسین فعال در صنعت اقدام به طراحی و تولید انواع سخت افزارهای آموزشی با بهترین امکانات و قابلیت ها برای آموزش نموده ایم .

درباره نیراسیستم درباره نیراسیستم درباره نیراسیستم درباره نیراسیستم درباره نیراسیستم درباره نیراسیستم درباره نیراسیستم درباره نیراسیستم

برای مشاهده عکس ها در سایز واقعی روی آنها کلیک نمایید

مدرسین مجموعه نیراسیستم مطابق با قوانین ، چارچوب ها و استاندارهایی انتخاب می شوند که از بهترین ویژگی های فنی، اخلاقی و کاری برخوردار باشند و به ارکان و اهداف نیراسیستم متعهد باشند. اولویت نیراسیستم در جذب مدرسین فعالیت و اشتغال ایشان در صنعت و برخورداری از قدرت انتقال مطلب و تجربیات فنی به دانشجویان مطابق با روش های نوین آموزشی است .

http://www.nirasystem.com/img/2.png

مهندس احسان مجیدی

مهندس احسان مجیدی

مهندس احسان مجیدی

مهندس احسان مجیدی

از جمله ويژگی های دوره های آموزشی مركز آموزش نيرا سيستم كه همواره اين مركز را از ساير موسسات متمايز می كند می توان به موارد زير اشاره كرد :

1) جذب اساتید و مهندسین فعال در سازمان ها و شرکت های صنعتی به عنوان مدرس

2) استفاده از بروزترین تجهیزات فنی و با کیفیت جهت آموزش عملی و مبتنی بر سخت افزار

3) انجام پروژه های متعدد در طول زمان برگزاری دوره های آموزشی

4) ایجاد بستر مناسب جهت تعامل حداکثری و ارتباط مستمر دانشجویان و اساتید در طول دوره

5) تدوین سرفصل های آموزشی متناسب با نیاز صنعت با بهره گیری از مشاوره شرکت های صنعتی

6) حمایت ویژه از دانشجویان فعال و مستعد تحت قالب طرح های حمایتی بعد از پایان دوره

7) معرفی دانشجویان حائز شرایط و دارای صلاحیت به واحدهای صنعتی جهت استخدام

8) ارائه نمودار رشد دانشجویان و نظارت حداکثری بر روند یادگیری با هدف افزایش کیفیت و بهره وری

9) ارائه مشاوره شغلی و تحصیلی رایگان به متقاضیان با هدف کسب اطلاعات از فضای بازارکار

10) تاکید بر انتقال تجربه صنعتی و فنی اساتید به دانشجویان در طول دوره