آشنایی با کارگاه

مرکز آموزش نیراسیستم با همکاری دانشکده فنی شهید شمسی پور برگزار می کند:

 

کارگاه آموزشی اصول رزومه نویسی

 

طبق آمار به طور متوسط هر کارفرما ۸۰ درصد رزومه ها را در مرحله اول فیلتر می کند!!! پس اگر می خواهید جز ۲۰ درصدی باشید که کارفرمارا متقاعد می کند تا از بین صدها داوطلب، شما را برای شرکت در مصاحبه انتخاب کند؛ حتما در این کارگاه شرکت کنید.

 

محتوای مطالب کارگاه آموزشی اصول رزومه نویسی:

 

• آشنایی با ساختار رزومه نویسی 

• تفاوت CV و رزومه

• قالب های استاندارد برای رزومه 

• تحلیل و بررسی رزومه های متعدد

• چگونه یک رزومه مناسب داشته باشیم

 

مدرس کارگاه:

مهندس رضوانیان

 

شرکت در این کارگاه برای عموم علاقمندان آزاد است.

 

 

مخاطبین کارگاه

عموم علاقمندان و افرادی که در جست و جوی یک شغل مناسب هستند

محل برگزاری کارگاه

دانشگاه شهید شمسی پور

ساعت برگزاری کارگاه

10 الی 13

گواهینامه

به شرکت کنندگان در کارگاه گواهی معتبر اعطا خواهد شد.

 

رزومه چیست و چه اهمیتی می تواند داشته باشد؟

 

رزومه یک مدرک چند صفحه ای می باشد که خلاصه ای از سوابق کاری و تحصیلات و مشخصات فرد در آن نوشته شده و معمولا برای استخدام و گزینش (خصوصا در مواردی که مصاحبه ای وجود دارد) کاربرد دارد. یعنی فرد از این طریق سوابق خود را به محلی که تمایل دارد استخدام شود یا به دانشگاهی که داوطلب ادامه تحصیل در آن است، ارائه می دهد.

نخستین گام در یافتن شغل مناسب، داشتن رزومه است. رزومه هویت حرفه‌ای ما را با گفتن مهارت‌ها، دست‌آوردها، تجارب کاری و تحصیلات به استخدام کننده منتقل می‌کند در واقع رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیت های شغلیتان به خواننده ارائه کند. از این حیث رزومه جنبه ی تبلیغاتی دارد و دقیقا مشابه ویترین یک فروشگاه میباشد همانطور که شما هیچگاه وارد فروشگاه هایی که ویترین مناسب ندارد نمی شوید کارفرمایان نیز رزومه های غیر شکیل و نامرتب را اصلا مطالعه نمی کنند.

حال این‌که چگونه از خود و توانمندی‌هایمان بگوییم که بتوانیم او را متقاعد کنیم « بهترین گزینه » برای گرفتن شغل مورد نظر هستیم، اهمیت نوشتن رزومه را بالا می‌برد

به یاد داشته باشید که رزومه‌ی شما، تمام آن چیزی است که استخدام کننده در دست دارد و او کم‌تر از 30 ثانیه برای خواندن آن وقت می‌گذارد؛ اگر مطالب رزومه شما نتواند سریع توجه او را جلب کند، رزومه رد می‌شود و شخص دیگری برای مصاحبه دعوت خواهد شد

 

گزارش برگزاری کارگاه

این قسمت به زودی تکمیل خواهد شد.

گالری تصاویر کارگاه